V RUKOU PROFESIONÁLŮ


Naše masérky studovaly v nejlepší světoznámé chrámové škole Wat Pho v Bangkoku, v jejich rodné zemi Thajsku. Získaly zde cit pro thajské masáže a nepostradatelné vědomosti o anatomii lidského těla a nejrůznějších masérských technikách. Thajská masáž patří dodnes mezi nejlepší přírodní masérské metody s celkovým pozitivním vlivem na organizmus člověka.

Před každou masáží je nutné informovat recepční o vašem zdravotním stavu. Např. Absolvované operace, potíže a také případné těhotenství.


TRADIČNÍ THAJSKÁ MASÁŽ

Zprůchodňuje energetické dráhy od prstů na nohou až po temeno hlavy. Vyškolené Thajky stlačují vaše tělo pomocí prstů, dlaní, loktů či chodidel a uvádí vaše tělo do nejrůznějších pozic, které otevřou energetické dráhy pro volný tok energie, důkladně protáhnou svaly, odstraní napětí a bolest. Jedná se o hloubkovou formu terapie. Masáž probíhá na podložce na zemi, klient je oblečen do pohodlného oblečení (které od nás obdrží), jedná se o tzv. suchou masáž - bez použití masážních olejů.
ceník


THAJSKÁ AROMA OLEJOVÁ MASÁŽ

Je mírnější formou thajské masáže. Využívá akupresurní tlaky, třecí hmaty a působení esenciálních olejů. Zde se spojuje síla akupresury s vlastnostmi olejů zvolenými pro jednotlivce. Léčivé látky obsažené v oleji zlepšují proudění krve, uvolňují svalstvo. Aromaterapeutická vůně uklidňuje a povzbuzuje mysl a ducha. Masáž slouží k celkové rekondici organismu. Zákazník si vybere aromatický olej z několika nabízených vzorků.
ceník


THAJSKÁ OLEJOVÁ MASÁŽ

Thajská olejová masáž kombinuje prvky tradiční thajské masáže s prvky aroma olejové masáže. Ulevuje od bolesti zad, svalů a kloubů. Odstraňuje bolesti páteře, zvyšuje flexibilitu těla, stimuluje cirkulaci krve v těle, povzbuzuje lymfatický systém, posiluje imunitní systém. Působí jako prevence před různými typy onemocnění. Tělo harmonizuje, uzdravuje, posiluje a dopřává mu báječnou relaxaci.

ceník


 

THAJSKÁ MASÁŽ NAHŘÁTÝMI LÁVOVÝMI KAMENY


Používají se nahřáté lávové kameny, které mají schopnost dlouho v sobě kumulovat teplo. Tělo se jimi prohřívá, masíruje se nebo se pokládají na specifická místa na těle. Masáž stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, pomáhá detoxikaci organismu a vyrovnává energie v těle. Jedná se o relaxační typ thajské masáže.
ceník


THAJSKÁ MASÁŽ HORKÝMI BYLINNÝMI BALÍČKY


Je kombinací tradiční thajské masáže, olejové masáže a přikládání nahřátých bylinných váčků. Balíčky jsou naplněny bylinkami podle starých receptur, nahřejí se v parní lázni a přikládají se na energetické dráhy. Bylinné komprese aplikované při proceduře mají rozličný účinek v závislosti na použitých bylinách. Mají detoxikační účinek na trávicí trakt a relaxační účinek na svalový aparát. Thajská masáž horkými bylinnými balíčky je vynikající v případě ztuhlých, bolestivých nebo natažených svalů a vazů, bolesti zad, artritidy, migrén, chronického stresu a pocitu úzkosti. Léčivé byliny mají povzbuzující a uvolňující účinky na tělo a mysl. Thajská masáž horkými bylinnými balíčky je také doporučována zvláště v zimním období, jelikož bylinné balíčky jsou nahřívány v parní lázni a příjemně prohřejí celé tělo.
ceník


THAJSKÁ MASÁŽ HLAVY, ZAD A RAMENOU

Vychází z tradiční thajské masáže a pomáhá si využitím tradičních, thajkých léčebných mastí. Využívá se různých tlaků a hmatů, kterými masérka docílí uvolnění a regeneraci svalstva. Doporučuje se při sedavém zaměstnání, jelikož předchází chronické bolesti zad a hlavy. Pravidelná masáž odbourává stres, chronické bolesti zad a je velmi účinná na migrény. Masáž nabízíme ve dvou variantách - bez použití bylinných balíčků a za použití nahřátých bylinných balíčků (rozmasírování zatuhlého svalstva není díky nahřátí tolik bolestivé).
ceník


THAJSKÁ MASÁŽ HLAVY A OBLIČEJE

Obličej je zrcadlo našich nálad a emocí. Masáž obličeje pomáhá oddálit proces stárnutí. Nenahradí ji žádný kosmetický přístroj. Masáž má svou gradační křivku, při níž se intenzita masážních pohybů stupňuje, ke konci masáže rychlost a tlak na masírované partie opět klesá. Má relaxační účinky a změkčuje výraz tváře.
ceník


THAJSKÁ MASÁŽ NOHOU


V lidském těle koluje energie pomocí sítě drah a jakákoliv stagnace či blokáda na těchto drahách může vést k onemocnění. Thajská masáž chodidel věnuje pozornost spolu s prací na reflexních bodech i energetickým drahám v oblasti od kolene směrem k chodidlu za účelem podpory energetického toku celým tělem. Nejen, že je velmi příjemná, ale je i značně přínosná. Thajská masáž nohou je zakončena promasírováním rukou a hlavy ke správnému nastartování lymfatického systému a odbourávání toxinů z těla.
ceník


LUXUSNÍ ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ


Masáž s pravou horkou čokoládou je dnešním módním trendem a zároveň je velice účinná na mnoho problémů. Kakao v čokoládě obsahuje antioxidanty, aminokyseliny a minerály. Zabraňuje pronikání volných radikálů a má harmonizující a jemně stimulující účinek. Luxusní terapie pravou čokoládou má příznivý vliv na činnost srdce a podporuje detoxikaci organismu. Obsah theobrominu v kakau je podobný kofeinu, podporuje v lidském těle látkovou výměnu, antioxidanty působí proti stárnutí pokožky, vrací kůži pružnost a pomáhá redukovat strie. Masírováním pravou čokoládou se uvolňují do těla hormony štěstí endorfiny, tím získáváte potřebnou vitalitu a životní energii. Při masáži dochází k vyhlazení a dlouhodobé regeneraci pokožky. Po masáži je nutné se osprchovat. Jedná se o relaxační typ thajské masáže.
ceník


THAJSKÁ AROMA MASÁŽ PRO NASTÁVAJÍCÍ MAMINKY


Je určena pro nastávající maminky od 3. do 8. měsíce těhotenství. Ulehčuje namáhané pokožce břicha, blahodárně působí proti striím, odstraňuje bolesti v bederní oblasti páteře, bolesti hlavy a snižuje otoky nohou. K masáži se používají výhradně přírodní, hypoalergenní oleje.
ceník


THAJSKÁ MASÁŽ PRO MAMINKY PO PORODU

Je určena maminkám po porodu. Nejlepší doba pro navštívení je 1 měsíc po porodu. Napomáhá k tvorbě mléka a cirkulaci krve v organismu. Regeneruje dělohu a tím napomáhá ke snadnějšímu hubnutí. Speciální pohyby stahují břišní svaly. Tato masáž napomáhá unavenému tělu se zpět zregenerovat.
ceník


THAJSKÁ AROMA MASÁŽ PRO DĚTI

Smysluplná sestava velmi jemného masírování za použití hypoalergenních olejů, zahřátých na teplotu 38°C. Má pozitivní účinky nejen ve fyzické oblasti, jako je spánkový rytmus, stimuluje krevní oběh, zlepšuje se dýchání a zmírňuje psychické napětí.
ceník


REGENERAČNÍ MASÁŽ SKOŘICOVÝM OLEJEM A KONOPNÝM BALZÁMEM

Při masáži je používán skořicový olej. Stimuluje mikrocirkulaci krve, odstraňuje odumřelé buňky a působí proti celulitidě. Urychluje vstřebávání účinných látek, které jsou zdrojem aminokyselin a mikroelementů, které posilují tkáňová pojiva a eliminují toxiny. Aromaterapeutické esence napomáhají odvodu lymfy z těla, odvodňují a urychlují buněčný metabolismus. Masáž příznivě působí proti celulitidě, vhodná je i jako sportovní masáž na namáhané a unavené svalstvo. Po masáži je nutné se osprchovat.
ceník


KÁVOVÁ MASÁŽ

Směs používaná na tuto masáž obsahuje pouze 100 % čerstvé a přírodní ingredience jako je: káva, med, mléko, jogurt a kokosový 100% olej. Masáž začíná peelingem pokožky čerstvě praženou, hrubě namletou kávou. Kávový peeling odstraní odumřelé kožní buňky, uvolní póry a připraví pokožku pro následnou masáž.  Masáží dochází k prokrvení pokožky těla. Kávová masáž odstraní odumřelé kožní buňky a zpomalí tak její stárnutí. Med tělo zbaví škodlivých toxinů, jogurt napomůže hojení ran na kůži a její regeneraci, mléko pokožku krásně hydratuje.